Выбираем ту единственную – раковину!

Выбираем ту единственную – раковину!

Чтобы оптимизировать и преобразить свою ванную комнату Вам нужно добавить всего
Преимущества напольных кондиционеров

Преимущества напольных кондиционеров

Сегодня мы поговорим о том, почему установка напольного кондиционера в последнее время заказывается значительно чаще, чем обычного. Чем же заслужили такую любовь напольные кондиционеры, и...

Інноваційні розробки сонячних та чистих технологій

Добавлено: 6-09-2017 | Раздел: Строительные организации

Інноваційні розробки сонячних та чистих технологійОсобливо це стосується ізольованих, не забезпечених ресурсами частин світу, найбільш уразливих до зміни клімату. Молоді інноваційні розробки сонячних та чистих технологій, за підтримки багатосторонніх організацій із стійкої енергетики та розвитку, працюють над тим, щоб змінити це.

Залучення цінностей широкомасштабної соціально-економічної справедливості та екологічної стійкості, партнерами проекту є поставки сонячних батарей, питної води та високоефективних сільськогосподарських зрошувальних систем, а також електроенергії для загального житлового та іншого комерційного використання в віддалені, сільські райони країн, що розвиваються.

Німецький "Tesvolt" нещодавно отримав галузеве та громадське визнання за свою роботу над проектом "Нашо" в Руанді, яка називається "енергозберігаючою системою накопичення на основі акумуляторної батареї на базі літій-фосфату на основі літію-фосфату". Таке досягнення визнає компанію лідируючою у своїй області в світі.

Німецький Інститут CleanTech (DCTI), дослідження EuPD, за спільною ініціативою зі створення сонячної енергії (JF4S) та Міжнародний Альянс зі зберігання батарей та енергії (IBESA) нагородили Tesvolt одним з шести видатних сертифікатів першої премії в цьому році для відновлюваних джерел енергії (RES) Категорія "Найбільший проект" в результаті своєї роботи над проектом "Нашо".

Виробник комерційних систем зберігання енергії, 2,68 мегаватт-години Tesvolt's (MВт) на озері Нашо LFP BESS служить ядром міні-сітки для зберігання сонячних батарей, який може працювати разом з мережею або самостійно . Зберігаючи електроенергію, вироблену з інтегрованої сонячної фотоелектричної системи (ПВ) потужністю 3,3 МВт, "розумна" відновлювана міні-сітка BESS знімає та подає електричну енергію на насоси з іригаційною водою на критичні потреби у сільському господарстві та для забезпечення умов експлуатації системи.

На додаток до економічно ефективного підвищення надійності, ефективності та стійкості енергозабезпечення для сільськогосподарського виробництва, міні-сітка Нашо solar-LFP BESS зменшує викиди вуглецю від потепління клімату, замінюючи дизельні генератори. Це допомагає поліпшити екологічні, життєві та робочі умови більш широко, усуваючи забруднення повітря, землі та води та не допускає природної деградації ресурсів, яка пов'язана з використанням викопного палива.

Перебої з мережею зазвичай трапляються три-чотири рази на день, як правило, протягом 5-45 хвилин кожного дня в районі озера Нашо. ͞Тому інтелектуальна, інтегрована потужність зберігання енергії (разом із доступністю) була ключовим критерієм для тендеру на розробку проекту від Фонду Говарда Дж. Баффета, підкреслив директор з розробки Tesvolt Симон Шандерт.

"Система зберігання здатна поглинати електроенергію від електростанції ПВ та звільнити її якнайшвидше. Тільки дуже потужні системи зберігання поза мережу можуть постачати потрібну аварійну енергію кілька разів на день, і на ринку існує лише кілька систем зберігання, які відповідають цим вимогам ".

134 повністю приготованих акумуляторів LFP Tesvolt буде постачати для проекту Нашо, який стане ключем до надання аварійної енергії 44 насосам зрошувальної води на 2 000 невеликих фермах, що охоплюють 1200 гектарів. Сільськогосподарське виробництво цих господарств є життєво важливим для життя і є засобом для існування місцевих фермерів, їхніх родин та їх спільноти, а міні-сітка, розроблена DETI, повинна призвести до більш високої врожайності.

У рамках проекту буде розгорнуто 402 контролерів заряду Sunny Island від SMA. Це забезпечить можливість відключення міні-сітки від мережі комутаторів та переходу її в автономні режими "острова", тому вона зможе продовжувати постачати електроенергію в мережу з зрошувальним водопостачанням, коли це необхідно та в разі коли виникають перебої з енергоспоживанням у мережі.

Tesvolt розробив так звану "призматичну" інтелектуальну технологію акумулятора LFP, в якій клітини заряджаються та розряджаються індивідуально і з високими показниками. Спритна система керування гарантує, що кожна стільниця заряджається та розряджається з оптимальною швидкістю, щоб продовжити та забезпечити максимальний термін служби.

Крім того, функція моніторингу в реальному часі сповіщає системних операторів про слабкі або дефектні осередки. Вони можуть бути вилучені та замінені для клітин заміни окремо. Це може призвести до істотної економії коштів протягом функціонування BESS. Зазвичай цілі блоки звичайних акумуляторів, наприклад, свинцево-кислотних, потрібно видалити, якщо окремі комірки не працюють, відзначає Tesvolt.

Акумулятори LFP Tesvolt's, які застосовані у системі BESS, також є гнучкими та масштабованими. Вони можуть бути пов'язані з біогазом, вітром, комбінованими тепловими та енергетичними ресурсами (ТЕЦ) та іншими видами невикористаних поновлюваних джерел енергії, а також дизельними або іншими типами систем традиційного виробництва та накопичення енергії.

Більше інформації на сайті компанії "Правильне електроживлення" https://prel.prom.ua/Добавлено: 6-09-2017 | Просмотров: 497|

ПОХОЖИИЕ СТАТЬИ:
Ваше Имя:   Ваш E-Mail:  

Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Введите код:


Copyright © Всё о строительстве и ремонтах alterego.od.ua
Каталог недвижимости | Строительные организации